ACS723LLCTR-40AB-T
Contact Now
ACS723LLCTR-40AB-T
ACS723LLCTR-40AB-T
Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)