ACS730KLCTR-20AB-T
Contact Now
ACS730KLCTR-20AB-T
ACS730KLCTR-20AB-T
Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)