EZJ-ZSV120JA
Contact Now
EZJ-ZSV120JA
  • 1
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 A
Package / Case : 0504 (1310 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Voltage Rating DC : 6.7 VDC
Varistor Voltage : 12 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 220 pF
Product : MLV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 12V 220PF VARISTOR ARRAY