1820-28-A1
Contact Now
1820-28-A1
  • 1
For Use With : 4 mA to 20 mA
Packaging : Bulk
Voltage Rating : 28 V
Product Category : Surge Suppressors
Type : Signal and Data Line
Package / Case : TS-32
Termination Style : Screw
Current Rating : 150 mA