TBU-PL050-100-WH
Contact Now
TBU-PL050-100-WH
  • 1
Packaging : Reel
Voltage Rating : 300 V
Product Category : Surge Suppressors
Type : High Speed Protector
Package / Case : DFN
Termination Style : Solder Pad
Current Rating : 100 mA
Series : TBU-PL
Mounting : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Product : Board Level Protection
Manufacturer : Bourns
Description : Surge Suppressors Dual 50ohm TBU Devce Bi-directional